Взаємодія Покровського міського центру зайнятості з виконавчими органами сільських і селищних рад

06.06.2019 в 13:49

06 червня 2019 року фахівці Покровського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим, з метою виконання Плану перевірок за здійсненням виконавчими органами сільських і селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2018 рік Покровської райдержадміністрації щодо забезпечення зайнятості населення, відвідали Першотравневу сільську раду.

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, сільський голова Вікторія Чернікова, ТОВ “Агрозахист”, ПП “Агрофірма “Котліно”, ФГ “Хірлюк і К”.

«Основною метою візиту є  виявлення нагальних потреб Першотравневої сільської ради у робочій силі», – розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Іванович Толмачов.

Під час заходу Покровським міським центром зайнятості Донецької області разом з Першотравневою сільською радою обговорювались можливість організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою плідної співпраці з державною службою зайнятості представники Покровського міського центру зайнятості Донецької області проінформували присутніх про послуги, передбачені Законом України «Про зайнятість населення». Треба відзначити, що й надалі планується налагоджена взаємодія між службою зайнятості та Першотравневою сільською радою.