Виїзний прийом за участю працівників Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

13.06.2019 в 15:07

11.06.2019р. в рамках роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги у Покровському районі Донецької області, а саме смт Гродівка, смт Новоекономічне та село Малинівка відбувся виїзний прийом за участю працівників Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, бюро безоплатної правової допомоги, Відділу державної виконавчої служби та Покровського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції.

Під час зустрічі громадянам надано правові консультації з наступних питань:

1. Позбавлення батьківських прав відносно дитини та оформлення допомоги;
  2. Поновлення призначених пенсій за вислугу років педагогічним працівникам;
  3. Оформлення спадщини та документів, що надають право на володіння житловим будинком;
  4. Пенсійні питання та питання отримання пільг сільськими медпрацівниками.
  5. Права споживачів при обміні купленого товару.

Присутнім були надані інформаційні буклети, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».