У Покровському районі тривають роботи по будівництву Новоолександрівської амбулаторії

15.07.2019 в 15:40

З метою реформування сільської медицини у Покровському районі триває реалізація  проекту  будівництва Новоолександрівської амбулаторії  загальної практики-сімейної медицини за рахунок коштів з державного бюджету та співфінансування  з районного бюджету.

Жителі села з нетерпінням очікують відкриття  сучасного медичного закладу, в якому вони отримуватимуть якісні послуги, так як проектом передбачено оснащення амбулаторії новим сучасним медичним обладнанням, засобами телекомунікації та швидкісним Інтернетом. Окрім цього, в амбулаторії передбачена можливість проживання лікаря з родиною, а також забезпечення його транспортом.

Все це сприятиме підвищенню доступності до якісної медичної допомоги в сільській місцевості, що є пріоритетним завданням місцевої влади.