Туристсько – спортивний зліт «Ігри  юних патріотів»

29.05.2019 в 14:45

Традиційно, 29 травня, для освітніх закладів Покровського району, на території Сонцівської сільської ради, у сосновому лісі, відбувався туристсько – спортивний зліт «Ігри  юних патріотів», який мав на меті за допомогою ігрових ситуацій, спортивно – туристичної естафети, яка включала 9 конкурсів,  формувати  комплекс навичок та вмінь діяти колективно та індивідуально в експериментальних ситуаціях, виховувати дисциплінованість, удосконалювати свій фізичний розвиток. День зльоту промайнув непомітно, а всі учасники надовго запам’ятають веселі конкурси, майстер – класу з в’язання туристичних вузлів,  практикуму з екології «Аналіз якості води», смачну кашу та нових друзів.

Енергетика лісового містечка додала командам – учасницям здоров’я і наснаги, а досвід, здобутий під час зльоту, додав впевненості у власних силах. Ми  вітаємо переможців цьогорічного зльоту у командному заліку – Срібненський НВК (І місце); Гродівська ЗОШ (ІІ місце); Сонцівський НВК (ІІІ місце). Не одна команда не поїхала без призів, а це були: футбольні баскетбольні м’ячі, дарці, ракетки для тенісу, бумеранги. Окремі призи отримали команди за краще оформлення своєї території, за кращу стіннівку «Один день з життя туриста, за кращу степову кашу, приготовлену за власним рецептом. Спостерігаючи за всім цим, пириходжу до висновку: хочите бути здоровими – захворійте туризмом.

Директор КПНЗ Рай БДТ Дикань Т.О.