Шановні платники! Вчасно сплатіть податки!

18.07.2019 в 8:53

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області інформує платників податків, що п’ятниця, 19 липня  останній день сплати:

–         авансових внесків з єдиного податку фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ групп;

–         авансових платежів з ПДФО фізичними особами – підприємцями, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, розрахованих самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат;

–         єдиного внеску, нарахованого за попередній квартал фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, членами фермерських господарств.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області