Привітання “Маринівських дівчат”

29.05.2019 в 12:55

29 травня 2019 року заступник голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко, голова громадської організації «Покровська районна організація осіб з інвалідністю» Катерина Сахарова, представники відділу культури райдержадміністрації тепло зустрічали з вітаннями, квітами та караваєм фольклорно-етнографічний колектив «Маринівські дівчата» Маринівського сільського клубу, які повернулись з ХV Міжнародного фольклорно-етнографічного фестивалю «Коломийка- 2019» із зайнятим почесним другим місцем.
В.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Тетяна Іванова наголосила, що це перемога не тільки колективу з с. Маринівка, а й всього Покровського району. Маринівським дівчатам побажали нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій.