Проведено засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації

21.08.2019 в 12:01

21 серпня в залі засідань райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Радченко відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі яких взяли участь сільські та селищні голови району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.
На розширеній апаратній нараді присутні заслухали питання про виконання запланованих заходів з ремонту та відновлення електричних мереж за 7 місяців поточного року та виконання планових завдань до кінця 2019 року та про стан виконання доходної частини місцевих бюджетів.
В ході колегії райдержадміністрації розглянули питання про підготовку закладів освіти району до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та про хід виконання Регіональної комплексної соціальної програми “Молодь і сім’я Донеччини на 2016-2020 роки”.