Подати документи для отримання податкової знижки можливо онлайн

03.07.2019 в 13:08

У  Покровсько – Добропільському управлінні Головного управління ДФС у Донецькій області звертають увагу, що. Державна фіскальна служба України постійно запроваджує нові електронні сервіси. Відтепер подання документів для застування права на податкову знижку можливо онлайн.

Нагадаємо: для отримання податкової знижки слід подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків (п.49.1 ст.49 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)) у термін до 31 грудня включно (п.п.166.1.2 п. 166.1 ст.166 ПКУ).

На офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) в банері «Деклараційна кампанія 2019» розміщено електронні форми декларації та приклади її заповнення.

Звертаємо увагу: якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься (п.п.166.4.3 п. 166.4 ст.166 ПКУ).

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області