Обласне святкування Дня Європи

18.05.2019 в 14:03

18 травня 2019 року делегація від Покровського району на чолі з головою Покровської райдержадміністрації Анатолієм Шишко, першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Зябревим прийняла участь в обласному святі з нагоди Дня Європи в м.Бахмут.

Цьогоріч Покровський район представив Люксембург, тож представники делегації були одягнені у національні костюми країни.

В тематичній палатці можна було ознайомитися з традиціями, культурою, визначними місцями та традиційними стравами цієї європейської країни.

На головній сцені свята, в ході презентації культур країн Євросоюзу, на фоні відеофільму про Люксембург зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Натхнення» Новоекономічного центру культури та дозвілля представив «Люксембургську польку» та соліст Новоекономічного центру культури та дозвілля Микола Малюкин виконав пісню «La neige s’en va».