Мешканців Лисівки інформують про механізм перерахунку пенсій

01.07.2019 в 12:27

01 липня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1  Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провела виїзний прийом громадян в Лисівській сільській раді.

Громадяни отримали роз’яснення з питань визначення права на пенсію, автоматичного перерахунку пенсій з 1 липня 2019 року у зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, переліку документів для призначення пенсії за віком та в разі втрати годувальника.

Також фахівець Фонду акцентувала увагу мешканців села на важливості легалізації зайнятості та ознайомила з можливостями особистого контролю страхового стажу за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та підключення СМС-інформування.

Покровського

об’єднаного управління