Як зареєструватись на веб-порталі пенсійного фонду україни?

13.06.2019 в 14:54

Веб-портал Пенсійного фонду України дозволяє зручно та оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати  послуги, які раніше вимагали особистого звернення.

Для зручності процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена. Передбачено такі способи реєстрації:

1. За логіном і паролем. Дана форма реєстрації можлива при наявності реєстраційного коду. Його можна отримати, особисто звернувшись до органів Фонду із заявою, при наявності паспорта та ідентифікаційного коду – для фізичних осіб, а також документом, що посвідчує належність до відповідної установи – для юридичних осіб. Отримавши код, завершіть реєстрацію, зайшовши на Веб-портал ПФУ в мережі Інтернет за посиланням portal.pfu.gov.ua і обравши пункт меню «Реєстрація». Заповніть реєстраційну форму, вказавши особисто Вашу електронну адресу, на яку згодом прийде лист, необхідний для підтверждення реєстрації.
  2. За допомогою електронно-цифрового підпису. Для цього необхідно пройти Он-лайн реєстрацію за електронно-цифровим ключем (ЕЦП). Ключ ЕЦП знаходиться на будь якому носії (наприклад, флешка чи жорсткий диск комп’ютера). Щоб отримати ЕЦП необхідно звернутися в Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК)
  3. За допомогою електронного пенсійного посвідчення (авторизація можлива за допомогою картрідера-пристрія для зчитування карток).

Кожен громадянин, зареєструвавшись на Веб-порталі, знайде для себе багато корисної інформації:

– інформацію, накопичену в базі даних персоніфікованого обліку, щоб здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають  на пенсійні права (для працюючих);

– відомості з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, тощо (для пенсіонерів);

– можливість подавати заяву-запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки із системи персоніфікованого обліку, виписки із пенсійної страви (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з Пенсійним фондом України (для страхувальників);

– можливість подавати заяви про призначення пенсії та заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Фонду (для пенсіонерів);

– можливість записатись на прийом до органу Пенсійного фонду, обравши зручний час для відвідування. Подавати скарги до органів Фонду;

– смс-інформування про розмір страхового стажу (починаючи із 2004року), про стан призначення, перерахунку пенсії, про сплату страхових внесків;

– можливість отримання електронних документів з підтвердженим QR-кодом (довідка про доходи пенсіонера, індивідуальні відомості про застраховану особу).

Використовуйте новітні технологій Пенсійного фонду України! Станьте  користувачами Веб-порталу!

Покровського

об’єднаного управління