Голова Покровської райдержадміністрації Анатолій Шишко проінспектував будівельний майданчик

01.08.2019 в 7:18

01 серпня  2019 року голова Покровської райдержадміністрації Анатолій  Шишко проінспектував будівельний майданчик на території Петрівської сільської ради, де продовжується будівництво водогону, яке було розпочато наприкінці 2018 року.

Після реалізації проекту «Будівництво водогону до сіл та селищ Срібненської та Новоєлизаветівської сільських рад Покровського (Красноармійського) району від Селидівського водогону Д=600 мм № 2» населені пункти Петрівської, Новоєлизаветівської та Срібненської сільських рад будуть забезпечені питною водою, а саме села Українка, Ясенове, Новоандріївка, Срібне, Запоріжжя, Троїцьке, Новоєлизаветівка, Новооленівка.

Будівництво ведеться за кошти державного фонду регіонального розвитку та за кошти місцевого бюджету.