У Краматорську нагородили кращих підприємців року

10.09.2019 в 13:19

6 вересня у Краматорську відбулось нагородження переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу “Підприємець року Донецької області – 2019”. Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також підприємці області. На заході також був присутній начальник управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації Романюк Василь Олександрович.

Учасників та переможців у 10 номінаціях відзначили дипломами та почесними нагородами.

З гордістю повідомляємо, що лауреатами конкурсу стали представники Покровського району: фізична особа-підприємець Блінов Сергій Валерійович (смт Новоекономічне) в галузі промисловості та директор ТОВ «Агрофірма «Колос» Куліш Павло Іванович (с.Мемрик) в галузі сільського господарства.