Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, тренери, ветерани галузі та любителі!

12.09.2020 в 8:30

Сердечно вітаємо вас з Днем фізкультури і спорту, який об’єднав під свої знамена прихильників здорового способу життя. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Адже спорт не тільки дає здоров’я, він гартує характер та волю.

Далеко за межами області відомі досягнення наших спортсменів. Приємно, що з кожним роком зростає у нас в районі кількість спортивних майданчиків, відкриваються та оновлюються спортивні поля, спортзали. Займаються у них як любителі, так і професіонали, які своїми виступами на великій арені приносять і залікові очки, і честь, і славу Покровському району.

З нагоди свята зичимо спортсменам високих здобутків та перемогу в змаганнях, родинного та сімейного затишку та тепла. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів району!

райдержадміністрація, районна рада