Семінар на тему «Вакцинація» для медичних працівників Покровського району

24.12.2018 в 12:20

12 грудня на базі Гродівського молодіжного центру «Гродівський гурт», в рамках пілотного проекту, що проводиться Люксембургським Товаристовом Червоного Хреста «Інтегрований підхід до реформування первинної медичної допомоги в сільській місцевості» головним позаштатним спеціалістом з сімейної медицини департамента охорони здоров’я Донецької облдержалміністрації Олександром Власенко проведено семінар на тему «Вакцинація» для медичних працівників Покровського району та на базі Новоекономічної селищної амбулаторії лекарем-терапевтом Тетяною Волковою серед школярів Новоекономічної загальноосвітньої коли І-ІІІ ступенів проведено бесіду з особистої гігієни дітей. Учасники бесіди отримали набори засобів особистої гігієни.