Робочий візит до Селидівської виправної колонії № 82

31.05.2021 в 11:30

28.05.2021 року заступник голови Покровської районної державної адміністрації Колосов Володимир Павлович у складі спостережної комісії при Покровській районній адміністрації відвідав державну установу «Селидівська виправна колонія № 82» з метою організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарань. В ході візиту комісія розглянула матеріали щодо застосування до засуджених пільг, передбачених ст..81,82 КК України ст.. 101 КВК України. Після обговорення актуальних питань, в.о. начальника установи Валерієм Тахторовим було проведено ознайомлення новоствореної комісії з інфраструктурними об’єктами установи. Володимир Колосов надав позитивну оцінку роботи установи та гарантував плідну співпрацю з органами РДА.