Робоча зустріч з представниками Покровського відділу пробації

25.01.2021 в 11:16

20 січня 2021 року фахівці Покровського Міського центру зайнятості та Покровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області провели онлайн захід для клієнтів пробації з використанням платформи ZOOM.

З метою формування мотивації до праці та здійснення профорієнтаційної роботи фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Оксана Янтус провела інформаційну бесіду та презентувала послуги служби зайнятості та онлайн сервіси, а також можливість безкоштовно отримати послуги на платформі профорієнтації та розвитку кар’єри “Моя професія –консультаційна мережа», адже створена вона з метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості до всіх хто планує свій професійний шлях. Також підопічні пробації дізнались про особливості ринку праці та працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які найбільш затребувані на сьогоднішній день.  Особлива увага була приділена можливості отримання професій в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

btr