Профілактичний захід для учнів Піщанського НВК

17.10.2019 в 15:29

З метою профілактики соціально небезпечних захворювань, формування відповідальної та безпечної поведінки серед учнівської молоді 17 жовтня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Малишко Іриною проведено годину спілкування на тему: «Подбай про своє здоров’я. Профілактика «ВІЛ-інфекції/СНІД/у» для учнів 10-11 класів Піщанського НВК.

Фахівець ознайомила школярів з основними шляхами  інфікування ВІЛ-інфекцією, наголосила, як вберегтися від хвороби та звернула увагу на толерантне ставлення до хворих цією недугою. Тема заходу нікого не залишила байдужим. Учні брали активну участь в обговоренні, задавали питання й висловлювали свої думки.

У підсумку зустрічі всі дійшли висновку, що ВІЛ/СНІД – проблема всього суспільства. І кожен для себе повинен запам’ятати: єдина зброя проти СНІДу — це знання і власна обережність. (У заході взяли участь 10 учнів).