“Професійне самовизначення – мій вибір, мій успіх!”

01.03.2019 в 11:50

28 лютого 2019 року спеціалісти Покровського районного ЦСССДМ – Редькіна Катерина Леонідівна та Рой Лариса Миколаївна, спільно з заступником начальника відділу профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області Дашковською Наталією Володимирівною провели захід з профорієнтації для майбутніх абітурієнтів Малинівського НВК.

Учнівська молодь дізналась про основи професійного самовизначення; ознайомилась з поняттям «ринок праці» та які робочі професії затребувані в нашому регіоні.

Фахівець із соціальної роботи Рой Л.М. та практичний психолог Центру Редькіна К.Л. поділились з підлітками власним досвідом визначення свого професійного шляху.

Наприкінці заходу учнів чекала пізнавально-розважальна програма, в ході якої вони дізнались про самі найрідкісніші та незвичайні професії в світі.