Продовжуємо інфоомувати населення найвіддаленіших куточків Покровського району

11.11.2019 в 10:18

11 листопада 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в Срібненській сільській раді.

Олена Карабанова надала консультації жителям села щоду порядку призначення різних видів пенсій та переліку документів, необхідних для їх призначення, умов виходу на пенсію за вислугу років, можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Фахівець нагадала кожному громадянину про можливість отримання інформації за допомогою телефонів «гарячої» лінії та скайп-зв’язку управління.

Крім того головний спеціаліст розповіла про можливість реєстрації на Вебпорталі електронних послуг Фонду, а також особливості функціонування нового електронного сервісу Пенсійного фонду України призначення пенсії в «один дотик».