Понад 10 тис. сімей залучили більше 400 млнгрн “теплих кредитів” у цьому році

25.06.2021 в 14:28

З кінця березня ц.р. вже більше 10 тис. домогосподарств скористалися державною програмою з енергоефективності, щоб утеплити свої оселі та зменшити витрати на комунальні послуги.

Обсяг залучених у ц. р. “теплих кредитів” сягнув 404,4 млнгрн, а саме:

– 379,6млнгрн – на енергоефективні заходи у домогосподарствах;

– 24,8млнгрн – на твердопаливні котли.

«404,4млнгрн оформлених кредитів передбачають подальші компенсації, загальна сума яких складе вже 132млн гривень. Фактично можливості участі програми вичерпуються. Вже зовсім близько до повного освоєння програми з урахуванням наявного фінансування», – прокоментував в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

Тож, усім охочим варто поквапитися, щоб подати заяву до одного з банків: Укргазбанку чи Ощадбанку.

Нагадаємо, що програма дає змогу отримати 20%/35% компенсації за «теплим кредитом», заощадити до 50% і більше на комунальних платежах і покращити комфорт проживання у цілому.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності