Підтримка соціально незахищених верств населення

20.05.2020 в 13:21

В період пандемії коронавірусу дуже важливо підтримати малозабезпечені верстви населення та допомогти всім, хто цього потребує.
З метою підтримки соціально незахищених верств населення та відповідно до розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 10 квітня 2020 року №373/5-20, Донецька облдержадміністрація потурбувалася про мешканців області шляхом виділення субвенції з обласного бюджету для надання натуральної допомоги у формі продуктових наборів . Таку допомогу 19 травня отримав Територіальний центр Покровського району для роздачі підопічним відділення соціальної допомоги вдома.
Дякуємо сільським і селищним радам за надану допомогу в доставці продуктових наборів до місця призначення.