Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

05.08.2021 в 9:39

Наразі в залі засідань Покровської районної державної адміністрації триває онлайн-засідання обласної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років з усіма військово-цивільними адміністраціями, головами райдержадміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами.

Представниками на засіданні від Покровської районної адмінвстрації є в.о. голови Сергій Новіков та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури – Гетьманська Вікторія Едуардівна.

Здійснюється звітування кожної громади щодо готовності до опальнювального сезону: готовність котелень, капітального ремонту доріг, заміни системи тепломереж, запасів посипочного матеріалу, підготовка житлового фонду. Тривають тендерні закупівлі всього необхідного для початку опальнувального періоду.