Он-лайн захід  Покровського міського центру зайнятості Донецької області з підопічними МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області

10.08.2020 в 13:08

06 серпня 2020 року провідний фахівець Покровського міського центру зайнятості Крістіна Нальот провела в он-лайн захід з Покровським МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області.

Захід пройшов з  метою формування мотивації до праці та інформування населення про послуги служби зайнятості, ознайомлення з актуальними вакансіями та станом ринку праці, інформування про он-лайн додатки, розроблені Донецькою обласною службою зайнятості, які можна безкоштовно завантажити з платформи Play Market.

Під час заходу неповнолітні підопічні центру пробації пройшли профорієнтаційні тестування та були ознайомлені з можливістю он-лайн навчання на платформі “Coursera”.

Плідна співправця допомагає знайти ефективні шляхи пошуку роботи.