Нарада щодо співпраці у проведенні іспиту на рівень володіння державною мовою

29.07.2021 в 14:17

29.07.2021 року під головуванням першого заступника голови Покровської райдержадміністрації Новікова Сергія Сергійовича відбулась нарада за участю начальника управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Надії Масло, директора національного технічного університету Ярослава Ляшко та директора Покровського педагогічного коледжу Олени Олейник з питань залучення до створення мереж іспитових майданчиків для проведення іспитів на рівень володіння державною мовою. 16 липня 2021 року набирають чинності частини друга та третя статей 7 та 10 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” (далі – Закон), відповідно до яких особи, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття визначених Законом посад, або мають намір отримати громадянство України, мають подавати серенд інших документів сертифікат про рівень володіння державною мовою.  В ході наради було долсягнуто згоду щодо створення іспитових майданчиків на базі закладів.