Національної поліції України відзначають шосту річницю з Дня створення.

04.07.2021 в 22:41

З цієї нагоди 3 липня 2021 року у парку «Ювілейний» м. Покровськ відбулись урочисті заходи професійного свята. Відкрив свято начальник Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області майор поліції Юрій Кондрацький, який привітав колег з професійним святом днем Національної поліції України.

Також в урочистих заходах взяли участь заступник голови Покровської районної адміністрації Володимир Колосов і заступник голови районної ради Юрій Середа і , представники міських рад Покровського районну, духовенство та керівництво Покровсько-Ясинуватського ОМВК, ДПРЗ-9, які привітали та подякували працівникам поліції за їх важкий та відповідальний труд, а також побажали сил у боротьбі з несправедливістю та приступністю.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України почесними грамотами та подяками нагороджено кращих працівників Покровського відділу поліції.