Конкурс читців «Кобзарева криниця»

28.02.2019 в 16:25

28 лютого 2019 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації по вул. Торгівельна, 11 пройшов традиційний районний конкурс читців «Кобзарева криниця». Всього було подано 16 заявок від 25 учасників. Читці читали вірші Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Михайла Стельмаха та інших українських класиків, а також авторські твори.
Журі оцінювало виступи конкурсантів у двох вікових категоріях від 10 до 14 років та 15 років і старше за такими критеріями як артистичність, емоційність та виразність, динаміка та чистота виконання, сценічна культура, відповідність костюму учасника твору, дотримання норм сценічної мови.
Усі конкурсанти були нагороджені грамотами та цінними подарунками, а кращі виконавці представлять Покровський район на обласному конкурсі читців « В сім’ї вольній новій».