І знову перемога!

27.08.2019 в 13:21

23 серпня 2019 року, у м. Київ відбувся ІУ Міжнародний фестиваль-конкурс «Ти у серці моїм, Україно!», присвячений Дню Незалежності України. Покровський район представляв фольклорно-етнографічний колектив «Маринівські дівчата» Маринівського сільського клубу комунального закладу культури «Покровський районний культурно-дозвіллєвий центр» з народними піснями «Шахтарочка», «Сини України», «Цвіте горох». Керівник колективу Валентина Євсеєнко прочитала вірші про Україну.
Серед 50-ти учасників фестивалю із різних областей України, Канади, Польщі, Латвії, Голандії наш колектив отримав перше місце.

Це  не перша перемога  колективу у цьому році. 09 травня 2019 року   «Маринівські дівчата» прийняли  участь у культурно-мистецькій програмі «Рокам ніколи пам»яті не стерти»  на Співочому полі у м. Києві. У  березні 2019 року – лауреати  обласного  конкурсу  читців «В сім»ї вольній, новій», присвяченому пам»яті Т.Г.Шевченку (2 місце),  у травні – переможці  ХУ  Міжнародного  фольклорно-етнографічного фестивалю «Коломийка- 2019» (2 місце).

Вітаємо наших Маринівських дівчат з перемогою і бажаємо їм нових творчих здобутків!