Двадцять п’ятий ювілейний  районний  конкурс дитячої художньої самодіяльності «Шанс 2019»

25.04.2019 в 10:51

25 квітня 2019 року в Новоекономічному центрі культури та дозвілля відбувся двадцять п’ятий ювілейний  районний  конкурс дитячої художньої самодіяльності «Шанс 2019». З вітальним  словом  до учасників  конкурсу звернулися  заступник голови  Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко та  начальник відділ у культури райдержадміністрації Наталія Червінчак.

Концертну програму відкрили зразковий аматорський хореографічний колектив « Натхнення» та неодноразова переможниця конкурсів шанс Тетяна Дзюба.

Конкурс  проходив  у  двох номінаціях – хореографія та  вокал, у двох вікових категоріях. З  хореографічними номерами  виступили 13 учасників,   з вокальними – 39. Всього у конкурсі прийняли участь 180 дітей Покровського району  з 53 номерами.

Наприкінці заходу учасників нагородили Почесними грамоти Покровської райдержадміністрації  та пам’ятними  подарунками.