До відома громадян! Розпочато роботу двома новоутвореними ЦНАП Покровського району.

24.06.2021 в 14:02

На виконання плану заходів щодо утворення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження у населених пунктах – адміністративних центрах районів (станом на 01 січня 2020 року), та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях, затвердженого   розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 березня 2021 року №254-р,  15 та 22 червня 2021 року  відповідно розпочали свою роботу ЦНАП Очеретинської селищної та Мар’їнської міської військово-цивільних адміністрацій Покровського району.

Варто відмітити, що для забезпечення початку роботи цих центрів надання адміністративних послуг була проведена значна робота, а саме: затверджено положення та регламент роботи ЦНАП, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, укладено договори про співпрацю з суб’єктами надання адміністративних послуг, затверджено переліки адміністративних послуг, проведено навчання спеціалістів.

Відтепер мешканці Мар’їнської та Очеретинської територіальних громад мають можливість отримувати адміністративні послуги за місцем свого проживання, що, безперечно, полегшить їх життя та зміцнить довіру до місцевої влади. А доступ до державних сервісів у сучасному та прозорому форматі покращить  привабливість громад.