До уваги платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин!

24.05.2021 в 9:30

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Державна податкова служба України на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki–novini-/469210.html надає важливу інформацію для платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

Середня митна вартість імпортного природного газу, що склалася у процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України з 01.04.2021 по 30.04.2021 складає 7 178,2714 грн/тис. куб. метрів або 256,7565 дол. США/тис. куб. метрів.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Донецькій області у мережі Facebook.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал