День Святого Миколая – свято, яке з нетерпінням чекає кожна дитини

19.12.2019 в 16:20

День Святого Миколая – свято, яке з нетерпінням чекає кожна дитини. Фахівець із соціальної роботи Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і цього року не обійшла увагою найменших вихованців Новоолександрівського навчально-виховного комплексу.

19 грудня Подоляка А.Є. організувала та провела у дитячому садочку розважальну пізнавальну гру, в якій діти прийняли активну участь. Малята залюбки відповідали на питання вікторини стосовно свята; змагалися в конкурсах, відгадували загадки та багато іншого.

Не порушуючи традиції дня Святого Миколая, діти, які добре поводилися, поважали старших та допомагали батькам- наприкінці свята отримали солодкі подарунки. Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», веселий сміх щасливих дітей. Діти дякували Миколаю за подарунки, сподіваючись на нову зустріч.