День Служби безпеки України

25.03.2024 в 10:44

Шановні співробітники Служби безпеки України!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Служби безпеки України!

В умовах війни з російським агресором, ваша професійна діяльність має особливе значення, адже вимагає максимальної віддачі, мужності та відданості обраній професії.

Служба Безпеки України щодня вносить великий вклад у справу оборони української землі від ворога. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань на суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України.

Висловлюємо вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого обов’язку перед народом України, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Бажаємо вам і вашим родинам миру і злагоди, міцного здоров’я і добробуту, сил та терпіння. Наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

Слава Україні! Героям Слава!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,