День автомобіліста і дорожника

30.10.2022 в 9:05

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня
автомобіліста і дорожника!
Ваша робота має важливе  значення для забезпечення належного функціонування всіх галузей господарства. На вас покладаються завдання високоякісних перевезень і розширення автомобільних мереж, що робить вагомий внесок у розвиток вітчизняної економіки та зміцнення нашої держави. Саме від стану доріг, злагодженої роботи перевізників залежить якість і своєчасність забезпечення потреб підприємств різних галузей економіки, соціальної сфери і  населення.
Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, тих хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту і дорожнього
господарства району міцного здоров’я, миру, родинного щастя, добра і затишку в оселях. Нехай ваші задуми і мрії втілюються в життя!

райдержадміністрація, районна рада