Cпільне засідання постійних комісій Покровської районної ради VIII скликання

09.02.2021 в 16:34

09 лютого 2021 року в.о голови райдержадміністрації Сергій Новіков взяв участь у спільному засіданні постійних комісій Покровської районної ради VIII скликання, яке відбулось  в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови районної ради Юрія Ключки.

На порядку денному було розглянуто наступні питання: про звіт по виконанню районного бюджету за 2020 рік,  про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2021 рік», про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Покровському районі на 2019-2020 роки, про виконання Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2020 рік, ,  про Програму економічного і соціального розвитку Покровського району на 2021 рік та інші.