Проведено спостереження за забрудненням атмосферного повітря в Покровському районі

08.08.2019 в 13:27

7 серпня 2019 року за заявкою Покровської райдержадміністрації спеціалістами Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації за участю в.о. начальника управління, начальника відділу з питань екології, природних ресурсів та юридичної роботи управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації Коваленко І.Ю. були проведені виміри впливу діючих джерел забруднення на стан атмосферного повітря в Покровському районі. Спостереження відбувалися в чотирьох точках відбору зразків повітря, а саме: смт.Новоекономічне по вулицях Торецька, Єжова та Пушкіна, а також с.Перше Травня по вулиці Філатова. Дослідження проводилися за вмістом оксиду вуглецю, оксидам азоту, сірчистого ангідриду, аміаку, сірководню та фракціям пилу, які входять до основного переліку речовин-забруднювачів. Про результати вимірювань буде повідомлено додатково.