В Покровському районі вшанували пам`ять жертв війни в Україні

22.06.2020 в 14:17

22 червня 2020 року з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні  за участі голови Покровської райдержадміністрації Андрія Бондаренка, заступника голови райдержадміністрації Сергія Новікова та Миколаївського сільського голови Дмитра Федаша відбулось покладання квітів до пам`ятника загиблим воїнам односельцям в  Миколаївській сільській раді Покровського району.

Також, цього дня в клубних закладах району відбувся цикл онлайн-заходів під гаслом “Минуле живе, поки ми пам`ятаємо” (години історичної памяті`ті, уроки мужності, бесіди-спомини, бібліографічні огляди тощо). На офіційній сторінці Покровської центральної районної бібліотеки розміщено інформаційний онлайн-дайджест “22 червня – День Скорботи”, проведено загальнобібліотечні хвилини мовчання, в Срібненській, Котлинській та Гришинській бібліотеках-філіях книжкові виставки “Пам`ятаєшь, земле, 41 рік?”.