27.07.2021 року відбулось засідання організаційного комітету по проведенню районної спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

28.07.2021 в 12:43

Під головуванням начальника управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Масло Надії Анатоліївни, за участю заступника начальника управління-начальник відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Макарової Світлани Гарибальдівни та громадської організації спортивного товариства «Колос” пройшло засідання організаційного комітету по проведенню районної спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Підготовка триває.