Відбулось засідання Громадської ради

18.12.2020 в 9:40

18 грудня 2020 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації відбулось засідання Громадської ради при Покровській райдержадміністрації. В ході заходу були розглянуті питання про проект орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю в Покровській райдержадміністрації на 2021 рік, звіт про роботу Громадської ради за 2020 рік, про створення ініціативної групи для формування нового складу Громадської ради.

Заслухану інформацію члени Громадської ради прийняли до відома та підтримали пропозиції щодо кандидатур ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при Покровській райдержадміністрації.