12  червня 2021  року перший заступник Покровської райдержадміністрації Сергій Новіков,  заступник Покровської районної ради Сергій Сажко прийняли участь в  урочистому відкриті  турніру  з кікбоксингу за Кубок Донбасу

14.06.2021 в 12:55

В місті Курахове триває турнір з кікбоксингу за Кубок Донбасу за участі спортсменів з України і Молдови. 12 червня відбулося урочисте відкриття турніру. Зі словами привітання до присутніх звернулись начальник управління фізичної культури і спорту Донецької  облдержадміністрації Володимир Мицик, перший заступник Покровської райдержадміністрації Сергій Новіков, заступник Покровської районної ради Сергій Сажко, міський голова Роман Падун, Народний Депутат України Олександр Ковальов  керівник обласної федерації кікбоксингу Донецької області Артем Дріга, перший тренер, родоначальник розвитку кікбоксингу в Курахове, Руслан Загородній.