11 червня 2021 року в залі засідань Покровської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови Колосова Володимира Павловича було проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

11.06.2021 в 13:57

Розглянуто 2 питання:

1. Про призначення (поновлення) соціальних виплат (усіх видів державних допомог) внутрішньо переміщеним особам – доповідали: Шавкун Наталія Леонідівна – начальник відділу контролю за наданням соціальної підтримки та нагляду за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсій управління соціального захисту населення райдержадміністрації, (Мар’їнський підрозділ);

Пивошенко Олена Олегівна – заступник начальника управління – начальник відділу з питань призначення  та виплати державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Ясинуватський підрозділ);

Кітранова Ольга Іванівна – завідувач сектору з питань призначення відділу з питань призначення  та виплати державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Покровський підрозділ);

Чернова Наталя Василівна – провідний спеціаліст відділу соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Добропільський підрозділ).

1. Про проведення перерахунку розміру грошової компенсації для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Переглянуті суми компенсацій для придбання житла 10 учасникам АТО з числа внутрішньо переміщених осіб – доповідала Негрей Юлія Анатоліївна – начальник відділу соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Мар’їнський підрозділ).