06 серпня 2020 року на 68 році раптово пішов з життя шановний керівник, людина великої душі – Сергієнко Микола Павлович

07.08.2020 в 10:01

Народився Микола Павлович 31 травня 1953 року в місті Кіровське Луганської області. Велика частина його земного і трудового життя пройшла на Донецькій землі.

З 1970 по 1975 рік навчався в Одеському сільськогосподарському інституті, отримав професію ученого агронома – економіста. Після закінчення інституту проходив службу в Прибалтійському військовому окрузі.

В Красноармійському районі 1982 році, Микола Павлович, почав працювати в 1982 році на різних посадах.

В лютому 1989 року був призначений директором радгоспу «Селидівський», який очолював понад 10 років.

20 серпня 1999 року на зборах уповноважених членів колгоспу «Перемога» Красноармійського району був обраний головою колгоспу. В квітні 2000 року став директором ТОВ «Сергіївське».
За період своєї трудової діяльності Микола Павлович зарекомендував себе відповідальним і знаючим свою справу фахівцем.

Завдяки своїй активній життєвій позиції з 1994 по 2006 рік був депутатом Красноармійської районної ради.

Він був людиною з відкритим добрим серцем, здатним завжди прийти на допомогу.

Сергієнко Микола Петрович користувався заслуженим авторитетом у колег по роботі, депутатів районної ради, жителів села, керівництва Покровського району.

Пішла з життя гідна і шанована людина. Він був люблячим чоловіком, батьком і дідом для своїх дітей і онуків.

Покровська районна рада та райдержадміністрація, Покровська районна громадська організація ветеранів війни та праці висловлюють глибокі співчуття родині з приводу покійного. Хай завжди живе світла пам’ять про нього в серцях усіх хто його знав.