Майстер-клас для керівників гуртків районного Будинку дитячої творчості

19.04.2019 в 13:18

18 квітня 2019 року відбувся майстер-клас для керівників гуртків Покровського районного Будинку дитячої творчості.
Творчість – це завжди творення нового, оригінального. Це нестандартне бачення у звичайному. А розвиток творчого мислення лежить в основі роботи з дітьми й допомагає розкрити всі закладені в них від природи здібності.
Саме з метою підвищення професійної майстерності керівників гуртків декоративно-прикладної творчості, щорічно проводяться майстер-класи, тематика яких постійно змінюється. Ідейний задум творчої роботи керівника гуртка КПНЗ «РайБДТ» Беспалої Надії Миколаївни поєднав сучасні мотиви з н6аціональним світоглядом. Тож кожний учасник майстер-класу творив свій виріб за власним баченням. Яскраві роботи, звичайно, тішили керівників гуртків, адже цьому сприяла атмосфера позитиву та бажання додати свою «родзинку» в поробку, яку він зробив сам.
При підведенні підсумків , всі учасники подякували за високий рівень організації майстер-класу.
Директор КПНЗ «Рай БДТ» Т.О. Дикань