Гала-концерт  обласного конкурсу  піаністів «Прокоф’євська весна»

22.04.2019 в 14:58

20 квітня 2019 року в с. Сонцівка (Сонцівська сільська рада) Покровського району відбувся  заключний гала-концерт  обласного конкурсу  піаністів «Прокоф’євська весна».

В заході взяли участь виконуюча обов’язки начальника управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації, режисер Аліна Певна, начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Червінчак, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Тетяна Іванова, учасники конкурсу – піаністи з Волноваської школи мистецтв, шкіл мистецтв м. Краматорська, Покровської музичної школи     ім. Леонтовича, музичних  шкіл м. Маріуполя та Маріупольського коледжа мистецтв, Костянтинівської школи мистецтв, музичної  школи  с. Велика Новосілка.

До складу журі конкурсу входили викладачі вищих навчальних закладів «Торецький музичний коледж» та «Бахмутський коледж мистецтв ім. І.Карабиця», «Маріупольський коледж мистецтв». Змагання виконавців відбувалися за чотирма віковими категоріями. Учасники демонстрували добру підготовку, намагались поєднати  технічну майстерність та прагнення розкрити у творах авторські ідеї, що свідчить про значну кропітку роботу як самих музикантів, так і їх викладачів.

Наприкінці заходу переможці були нагороджені грамотами управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації та кубками.