Безбар’єрне середовище у дії

15.05.2019 в 11:02

У Покровському районі  за кошти районного бюджету продовжуються роботи, спрямовані на  забезпечення безперешкодного доступу людей  з обмеженими фізичними можливостями до  закладів охорони здоров’я. Так, у травні місяці завершено виконання робіт по облаштуванню пандусом Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка обслуговує 2940 мешканців сіл Сергіївка, Звірове, Піщане, Солоне та Волкове.

Відтепер особи з інвалідністю можуть повною мірою користуватися всіма правами людини та основоположними свободами.

До кінця 2019 року програмою соціально-економічного розвитку району передбачено виконання ще цілого ряду робіт по пристосування до потреб людей з інвалідністю  також і інших медичних закладів району