Актуальні питання пенсійного забезпечення – під час виїзного прийому в с. Новокономічне

05.02.2020 в 16:08

04 лютого 2020 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Ревенко провела виїзний прийом громадян в агентському пункті Новоекономіної селищної ради.

Представник Фонду розповіла відвідувачам про актуальні зміни в пенсійному законодавстві, пояснила порядок призначення пенсії за віком та за вислугу років, наголосила на важливості легального працевлаштування і необхідності дотримання трудового законодавства.

Принагідно громадян ознайомили з електронними сервісами Вебпорталу Пенсійного фонду України.

Також Алла Ревенко порадила долучитися до товариства шанувальників корисної, цікавої, відомчої преси, зазначила, що газета «Пенсійний кур’єр», доступна усім через демократичну ціну передплати.