90 років жительці с. Веселе Іванівської сільської ради Покровського району

25.02.2019 в 12:00

23 лютого 2019 року виповнилося 90 років жительці с. Веселе Іванівської сільської ради Покровського району, учаснику ВВВ Слєпцовій Уляні Андріївні. Привітати її з днем народження приїхали Яхін Шаміль Незаметдинович – помічник народного депутата України Омельяновича Д.С., Масло Надія Анатоліївна – заступник голови Покровської районної ради, Сахарова Катерина Михайлівна – заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровського району, Дика Олена Володимирівна – в.о. Іванівського сільського голови. Ювілярку щиро привітали та вручили подарунки. Крім того, від Благодійного фонду Бориса Колеснікова було вручено та встановлено тюнер. Привітання пройшло в тихій домашній обстановці.