Проект розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації “Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини Покровської райдержадміністрації”

25.02.2019 в 14:11

Відповідно до статті 6, пункту 6 статті 13, пункту 9 статті 39, статті  23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», з метою забезпечення реалізації права дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток:

1. Затвердити Положення про комісію з питань захисту прав дитини Покровської райдержадміністрації (додається).

1. Юридичному відділу Покровської райдержадміністрації (Зима) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.

1. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

В.о.голови

райдержадміністрації                                                          О.А. Зябрев

ПОЛОЖЕННЯ  про комісію з питань захисту прав дитини Покровської райдержадміністрації