Проект розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 05 березня 2012 року № 91”

08.02.2019 в 14:01

Про визнання таким, що втратило

чинність,  розпорядження голови

від 05 березня 2012 року № 91

З метою упорядкування нормативно-правових актів Покровської районної державної адміністрації, керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Красноармійської райдержадміністрації від 05 березня 2012 року № 91 «Про затвердження Положення про районну комісію з питань забезпечення енергоносіями споживачів району та контролю за їх розрахунками», зареєстроване в Красноармійському міськрайонному управлінні юстиції 19 березня 2012 року за № 1/401.

1. Юридичному відділу райдержадміністрації (Зима) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.

1. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

Голова

райдержадміністрації                                                                 А.В. Шишко