Проект розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації «Про ліквідацію районної комісії з питань упорядкування підприємницької діяльності, пов’язаної з геологічним вивченням надр та видобуванням корисних копалин»

12.02.2019 в 16:30

Відповідно до абзацу третього пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами), керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою приведення розпоряджень голови райдержадміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства та упорядкування консультативно-дорадчих органів, утворених райдержадміністрацією:

Ліквідувати районну комісію з питань упорядкування  підприємницької діяльності, пов’язаної з геологічним вивченням надр та видобуванням корисних копалин.

Юридичному відділу райдержадміністрації (Зима) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.

Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Красноармійської райдержадміністраціївід 28квітня 2004 року № 214 «Про створення районної комісії з питань упорядкування підприємницької діяльності, пов’язаної з геологічним вивченням надр та видобуванням корисних копалин, зареєстроване в Красноармійському районному управлінні юстиції    06 травня 2004 року за № 10/184 (зі змінами).

Це розпорядження набирає чинності  з дня його опублікування.

Голова

райдержадміністрації                                                      А.В.Шишко